Kurumsal


Unutulmayacak Anıların Adresi


Turkuaz Konağı Davet Salonlarımız uzman kadrosu ile modern ve geleneksel çizgileri tek çatı altında toplayan, mimarisiyle hayatınızın en özel gününü unutamayacağınız bir anıya dönüştürmek için 20 yıllık deneyimi ile 2019 yılında yeni adresinde hizmet vermeye başlamıştır.

Kendine özgü ve farklı dekore edilmiş salonlarımız ile siz değerli misafirlerimize yeni bir soluk getirerek hizmette kalite ve sürekliliği ilke edinmiştir. Salonlarımız, düğün salonu konseptinden uzak; 5 yıldızlı otel konseptinde, yenilikçi yapısı ile teknolojiyi yakından takip etmektedir.

Turkuaz Konağı Davet kendine özel mönüleriyle müşterilerine değişik lezzet ve bütçelerde hizmet sunmaktadır. Salonumuz merkezi bir noktada olup misafirlerinizin araçlarını park edebilmeleri için özel otopark alanı mevcuttur. Ayrıca salonumuzda çocuk oyun alanımız, bay-bayan ayrı mescitlerimiz ve teras cafemiz ile misafirlerimize ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktayız.

Her şeyden önemlisi davetlilerinizin memnuniyetini ön planda tutacak hizmet anlayışı ile kalite politikamızı daima yükseltiyoruz. Silver salonumuzda 400, Gold salonumuzda 600 ve Platinum salonumuzda 700 kişiye kadar düğün, nişan, kına gecesi, sünnet gibi etkinliklerinizde yemekli veya kokteyl mönüleriyle hizmetinizdeyiz.Hemen Ara
Yol Tarifi